لوله و اتصالات پوش فیت

لوله و اتصالات

در این مطلب به برسی لوله و اتصالات پوش فیت می پردازیم. 

سیستم فاضلابی پوش فیت. آخرین نسل لوله های فاضلابی روز دنیا که چند سال است که به کشورمان  ایران وارد شده است است  و در جاهای مختلف مخصوصا ساختمان های بلند و برج های تجاری ومسکونی  اجرا میشود این سیستم دارای بهترین بازدهی برای ساختمان های بلند مرتبه بوده و باید با روشهای خاصی بکار گرفته و نصب شوند

 سیستم فاضلابی پوش فیت 

 سیستم فاضلابی پوش فیت از تولید تا مصرف درهر قسمت باید با در نظر قرار دادن کل زوایا و برنامه های خاصی بکار گرفت . تولید لوله و اتصالات پوش فیت از پلاستیک و بهترین مواد  مرغوب پلی پروپیلن راندوم کوپلیمر تهیه شده و دارای مقاومت و پایداری زیادی در برابر اتفاقات و فشارهای  جوی و فیزیکی در ساختمان می باشد این مواد در برابر آتش و تکانهای شدید ساختمان حاصل از زلزله و نشست تدریجی از خود واکنش نشان داده و مقاومت می کند.

 ترکیب ظاهری این سیستم تشکیل شده از اتصالات با کیفیت و لوله در سایزهای ۵۰ و ۷۵ و ۹۰ و ۱۱۰و160 در یک سر لوله وبعضی در دو سر لوله دارای سوکت میباشد و داخل سوکت یک شیار  برای نصب اورینگ که کار آببندی لوله و اتصالات را انجام میدهد ایجاد گردیده است .  اورینگ لوله و اتصالات از نوعی مواد خاص عمدتا تهیه گردیده که به محض اتصال لوله واتصالت موجب چسبندگی و آبندی لوله و اتصال می گردد.

 


 

تفاوت لوله پوش فیت با لوله پلیکا چیست؟

لوله پوش فیت و اتصالات پوش فیت از لحاظ  کیفیت جنس و مقاومت و حتی ضخامت بالایی که دارد بسیار بهتر از پلیکا میباشد

بر خلاف لوله واتصالات  پلیکا احتیاج به چسب برای اتصالات ندارد و فقط به صورت فیتینگی( پوش فیت ) بهم وصل می شوند .

  1.  فقط اجرای و نصب  لوله واتصالات پوش فیت احتیاج به بست دارد تا از جداشدن اتصالات جلوگیری به عمل آید .

حتی دارای دریچه های بازدید  و سه راه بازدید پوش فیت نیز میباشد، تا در صورت گرفتگی لوله های فاضلاب پوش فیت از تخریب زیاد جلو گیری بکند

 


 

 سیستم‌های فاضلاب

سیستم‌های فاضلاب پوش فیت جهت جمع آوری آب‌های سطحی و یا فاضلاب‌های صنعتی در ساختمان های بزرگ صنعتی وفاضلابهای و پس آب های خانگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چون نفوذ پس آب های ساختمانی صنعتی و مسکونی به عمق خاک می‌تواند خسارتهای و مشکلات جبران ناپذیر وپرهزینه ای به ستونها  و تاسسیات زیر زمینی  وارد نماید.

پوشسیدگی وخوردگی، زنگ زدگی و آلودگی خاک وآب های زیر زمینی (سفرهای آب زیر زمینی ) از مهمترین علل و عوامل جمع آوری آب و فاضلاب‌های صنعتی است .لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن  با برخورداری ار خاصیت  ضد خوردگی وپوسیدگی و مقاومت در برابر انواع مواد شیمیائی راه حل مناسبی برای جمع آوری و انتقال آبهای فاضلاب است

 با توجه به مبحث شانزدهم مقررات ملی ساختمان، تمامی نقات سیستم فاضلاب باید با کمترین فشار سه متر ستون آب آزمایش گردد. با توجه به این نظر لازم است سه‌راه‌های بازدید  در قسمت های  مناسبی روی لوله عمودی نصب شوند تا امکان انجام تست فشار با کمترین فشار لازم انجام گردد.

 لوله واتصالات پوش‌فیت به دلیل کیفیت نوع مواد اولیه و دقت بالا در تولید و استفاده از اورینگهای آب‌بندی اروپایی، در صورت اجرا و نصب صحیح قابلیت انجام تست با بیشترین فشار هفت متر ستون آب را دارند.

فروشگاه لوله و اتصالات پارسه به واسطه ی کیفیت و مرغوبیت محصولات پوش فیت ، در عرضه محصولات پوش فیت دارای نمایندگی های شرکتهای معتبر پلی ران اتصال (پوش فیت پلی ران پروتکت و پلی ران سایلنت) و سوپر درین و پوش فیت وحید سایلنت و پوش فیت وحید دولایه و نیوفلکس فعال می باشد.

 

 

 

 لوله و اتصالات

 جهت خرید و مشاوره ودریافت آخرین لیست قیمت ها هم می توانید از منوی بالا لیست قیمت استفاده نمایید و هم با تماس با فروشگاه میتوانید آخرین لیست قیمت ها رو دریافت نمایید

 فروشگاه پارسه