اتصالات

اتصالات گالوانیزه دنده ای توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه دنده ای توپی برزیل

توپی برزیل به عنوان سازنده اتصالات گالوانیزه نام آشنا ترین و نامدارترین در گویه تولید اتصالات دنده ای گالوانیزه با رعایت پروتوکولهای بین المللی است. لوله های گالوانیزه به درازا شش متر است لذا در مسیرهای لوله کشی لازم به استفاده از اتصالات درجه یک است که یگانه از اتصالات بسیار با کیفیت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل است.
کارخانه توپی در سنه 1938 میلادی در جهت تولید محصولات چدنی آغاز به فعالیت کرده و پس از گذشت سنه ها محصولات توپی برزیل به انگیزه استفاده از آلیاژ درجه یک و بی همتا خویش در بازارجهانی متمایز  است.
اتصالات گالوانیزه توپی از نوع بدنه چکش خوار و بصورت روکش گالوانیزه گرم در مدل های : زانو ، مهره ماسوره ، بوشن، درپوش، سه راه ، مغزی و… ساخته و عرضه می شود .
اتصالات دنده ای گالوانیزه توپی برزیل به انگیزه آرایش رزوه ای پیش درآمد و انتها لوله های گالوانیزه دارای خاتمه رزوه دار می باشد. از امتیازهای اتصالات رزوه دار سهولت در امر نگه داری، تعمیر و پیوست خطوط لوله کشی می باشد .
یکی از مهم ترین قابلیت ها و خاصیت های اتصالات توپی برزیل این است که در نشان حرارت وسرما منبسط و منقبض نمی شوند و تا 20 بار فشار را میتواند تحمل کند.شرکت توپی برزیل (tupybrazil) کامل ترین خط فرآوری اتصالات دنده ای از جنس چدن چکش خوار رابا بهترین آلیاژ را در سطح بین المللی دارد و در سنه های متمادی این محصولات به عنوان بهترین و مرغوب ترین اتصالات دنده ای در سطح بین المللی شناخته می شوند.

 

 

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

انواع اتصالات گالوانیزه دنده ای توپی

1_ NPI
2_BSP
که تفاوت این مدل در استاندارد رزوه ها نسبت به یکدیگر می باشد و هم چنین اتصالات گالوانیزه BSP نسبت به NPI  فشار اقلیت را بردباری می کند .
هرکدام از این مدل ها بنا به نیاز و مصرف در کارگاها مورد مصرف قرار می گیرد .

جدول سایز بندی اتصالات توپی برزیل

استاندارد شرکت توپی برزیل

اتصالات توپی از سایز 1/4 تا 6 اینچ مطابق استاندارد فنی EN10242  تولید می شوند.

شرکت توپی دارای استانداردهای
Bureau VeritasBPQPULABNT نماینده رسمی سازمان جهانی ISO می باشد .ورود شرکت توپی برزیل tupy brazil به صنعت خودروسازی و همکاری با FCA در تاریخ 20 دسامبر 2019شرکت Tupy محصولات آهنی cast را از فیات Automobiles تعبيه می‌کند و به شرکت‌ها فرمان می‌دهد لغایت راهکارهای بهتری برای مشتریان خویش از طریق شیوه‌های جهانی در تولید ارایه دهند و حضور Tupys را در بخش‌های راهبردی صنعت کالاهای سرمایه‌ای جهانی ارتقا دهند و پتانسیل رشد فرآوری ماشینی و مهندسی را اشاعه دهند .
در 20 دسامبر 2019 – Tupy S.A. ( ” Tupy ” ) یک تامین‌کننده برزیلی که به گسترش و فرآوری اجزای ساختاری مهندسی بافت مهندسی اختصاص‌یافته است، اعلام کرد که برای صنعت اجزای سازنده خودرو در صنعت خودروسازی FCA وارد توافق شده‌است که از طریق کمپانی تابعه FCA S گردانیدن می‌شود . این معامله پیشنهادی شامل امکانات تولیدی Teksid در برزیل ، مکزیک ، لهستان و پرتغال ، علاوه بر علاقه Teksid به سرمایه‌گذاری مشترک در چین ، دفتر مهندسی Teksid در ایتالیا و دفتر فروش در ایالات‌متحده است . کمپانی آلومینیوم Teksid در این معامله گنجانده نمی‌شود و بخشی از FCA باقی خواهد ماند .
مقدار قابل پرداخت بدست Tupy به FCA در بستن ، 210 میلیون دلار است ، که وابسته به تنظیمات بها خرید مرسوم است، که پس متعلق به پرداخت می‌شود . علاوه بر این  توپی به امتیازات بازرگانی و تخفیف‌های تجاری ، نوعی از این صنعت ، در پیوستگی با ترتیبات تامین طولانی‌مدت مورد توافق کمک خواهد کرد .
معامله پیشنهادی وابسته به شرایط بستن عرفی ، از دسته دریافت approvals ضد تراست است .
این کار ، فرصت‌های زیادی را برای به مشارکت بهترین تجارب در فرآیندهای کلیدی آماده می‌کند و توپی را توانا می‌سازد الی کسب وکار خویش را توسعه داده و با موفقیت چالش‌های صنعت آتی را مدیریت کند. این شرکت‌های ترکیبی با یکدیگر بیش از 1.5 میلیارد دلار خواهند داشت و بیش از 20000 کارگر و کارمند را به خدمت گرفته است .
موقعیت به‌دست‌آمده از یک مرکز تولیدی رقابتی و انعطاف‌پذیر بهره برداری خواهد کرد . این مساله به اتفاق با نقاط قوت در هم آمیخته شده هر دو شرکت منجر به بهره‌برداری موثر دارایی و واکنش‌های سریع‌تر به صنعت کالاهای سرمایه‌ای جهانی ، عوامل ساختاری در برپایی ارزش برای مشتریان و تضمین پایداری طولانی‌مدت زنجیره ارزش خواهد شد .
این معامله همچنین حضور شرکت های مهم در بخش‌های راهبردی صنعت فراوردهای سرمایه‌ای جهانی را منسجم خواهد کرد ، در حالی که به طور چشمگیری انرژی رشد تولید ، مونتاژ و خدمات مهندسی خویش را اشاعه می‌دهد . علاوه بر این، این نشان‌دهنده حرکتی مهم به سمت بازار آسیا است که موقعیت های چشمگیری را نوید می‌دهد .
” در سطح بین الملی برای کیفیت محصولات خود و نبوغ برتر و تخصص فنی تیم خویش به رسمیت شناخته شده‌است . فرناندو de ، مدیر عامل شرکت Rizzo گفت : ” ما مشتاقانه چشم براه استقبال از همکاران خود از Teksid برای ایجاد یک کمپانی قوی‌تر برای آینده هستیم .
همچنین چشمداشت می‌رود معامله مشارکت راهبردی Tupy با FCA را تقویت کند ، که یک مشتری قابل‌توجه از گروه ترکیبی Tupy و Teksid پس از بسته شدن اکتساب ، باقی خواهد ماند .

توپی برزیل

دریافت جایزه “Gilberto Rincón Gallardo” و کسب عنوان شرکت فراگیر در سوم دسامبر2013

توپی به عنوان کمپانی فراگیر شناخته شده است این لقب در اوایل دسامبر به دست وزارت کار و تأمین اجتماعی مکزیک عرضه شد در تاریخ 3 دسامبر ، توپی در مکزیکو جایزه “Gilberto Rincón Gallardo” شرکت Inclusive اعطا شده توسط وزارت کار و امنیت اجتماعی را دریافت کرد. این تقدیرنامه ، که در جشن های روز جهانی معلولین ارائه شده ، ابتکارات ایجاد مشاغل و مسئولیت های اجتماعی شرکت های مکزیکی را کبیر جلوه می دهد و سهم توپی را در یک جامعه برابرتر و بدون تبعیض تقویت می کند.

علت منحصر به فرد بودن و کیفیت بالا محصولات توپی برزیل TUPYBRAZIL

خاص  بودن TUPY ، که در طول چند دهه تولید شده‌است ، در علم جامد خواص مواد و طراحی محصولات با ساختارهای پیچیده است .
بنابراین ، در زمان های قبل از اینکه مولفه‌ها تولید بشوند ، تلاش های TUPY یافتن راه‌حل‌هایی است که امکان تسلیم کردن بهترین کسب‌وکار برای مشتریان را محیا مکند.
در این مرحله ابتدایی است که علم کسب‌شده به دست مهندسین و تکنیسین‌ها که در گسترش محصول در شرکت و مشتریان پیشه می‌کنند ، شروع به یکی کردن این سلسله می‌کنند که در نهایت ، به مشتریان بالاترین اجزای ریخته را ضمانت خواهد نمود.و از دیگر مزایا فیت بودن و درست بسته شدن اتصالات گالوانیزه با هم و همچنین با لوله گالوانیزه و آب بند کردن به صورت خیای آسان و راحت میباشد.

معرفی تعدادی از محصولات توپی برزیل

تبدیل گالوانیزه توپی برزیل

به خاطر تغییر سایز در مسیر لوله کشی از تبدیل های گالوانیزه استفاده می شود. تبدیل گالوانیزه به صورت یک طرف از داخل دنده (مادگی) و یک طرف از بیرون دنده (نری) می باشد.

سه راهی گالوانیزه توپی برزیل

سه راهی گالوانیزه به دو دسته سه راهی مساوی ( سایز ورودی، خروجی و انشعاب مساوی است) و سه راهی تبدیلی تقسیم می شود. سه راهی گالوانیزه برزیل همانند زانو گالوانیزه به صورت مادگی دنده خورده است و  برای انشعاب گرفتن از لوله گالوانیزه می توان از سه راهی استفاده کرد.

مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل

یکی ازاصلی ترین  اقلام اتصالات گالوانیزه مهره ماسوره می باشد. وظیفه مهره ماسوره ایجاد فاصله بین خطوط برای باز کردن راحت اقلام لوله کشی می باشد و به خاطر اهمیت آب بندی در مهره ماسوره ها این نوع اتصال بسیار مورد اهمیت می باشد .

مهره ماسوره توپی tupy و انواع مهره ماسوره توپی برزیل

مهره ماسوره توپی برزیل tupy brazil

این محصول از پرمصرف ترین اتصالات باکیفیت و استاندارد بالا کمپانی توپی می باشد که در دو نوع مهره ماسوره  گالوانیزه توپی و مهره ماسوره سیاه در سایزهای مختلف قابل ارایه می باشد که در پیوستگی معرفی خواهیم نمود :
مهره ماسوره گالوانیزه توپی از دسته اتصالات پر مصرف در صنایع خطوط لوله ای می باشد مهره ماسوره TUPY از سه تقسیم فرآوری ساخته می شود هر دو راز آن به صورت مادگی یا FNPT می باشد مهره وسط در مهره ماسوره همانند شغل کوپل را انجام می دهد به این معنا که با سفت کردن آن مهره کوپل می شود.
مهره ماسوره توپی برزیل  از آهن چکش خورده ساخته شده است  و نوع اتصال آن از گونه دنده دنده می باشد این فرآورده جهت استفاده بدست سیال های گاز، آب و هوا استعمال دارد.
در نوع کلی مهره ماسوره گالوانیزه یک آلیاژ آهن- کبن است که ترکیب ویژه ای برجسته فولاد و چدن می باشد.

انواع مهره ماسوره گالوانیزه TUPY برزیل

•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 1 اینچ
•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 1/2 اینچ
•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 3/4 اینچ
•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 1/2 1 اینچ
•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 1/4 1 اینچ
•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 2 اینچ
•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 1/2 2 اینچ
•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 3 اینچ
•    مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل 4 اینچ

مهره ماسوره توپی برزیل

مهره ماسوره های توپی برزیل سیاه بیشتر به عنوان مهره ماسوره در تجهیزات موتورخانه و به نام مهره ماسوره گاز شناخته سرشناس هستند. مهره ماسوره گالوانیزه ازجنس فولاد و چدن م باشد که با آبکاری گرم روی بری شده الی روکش نگهبان روی   ZINCمقاومت و تحمل گونه ها خفگی لوله کشی آب و گاز ، روغن و هوا را در مهره ماسوره را زیاد مینماید.
مهره ماسوره سیاه توپی برزیل مپل مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل یک نوع اتصال آبکاری شده است. این اتصالات ازجنس چدن می باشند که بعد از آبکاری گرم به صورت اتصالات دنده ای ساکت یا قوی و معمولی فرآوری می شوند. از این نوع اتصالات در فاضلاب و لوله اتصالات ساختمانی مورد بهره‌گیری قرار می گیرد.این گونه از اتصالات مدل ها و مثال های زیادی دارد تا در لوله کشی ساختمان به راحتی و با آسوده خاطری و آسانی بتوان کار کرد.

درپوش گالوانیزه توپی برزیل

درپوش های گالوانیزه به شکل توپیچ هستن و از داخل دنده می خورد و برای مسدود سازی انتهای خط لوله گالوانیزه از درپوش استفاده می گردد

زانو گالوانیزه توپی برزیل

جهت گردش حرکت سیال به صورت 90 درجه و 45 درجه از زانو گالوانیزه استفاده می شود. زانو گالوانیزه توپی برزیل به صورت داخل دنده تولید می شود  و هر دو سمت زانو گالوانیزه از داخل دنده می شود

مغزی گالوانیزه توپی برزیل

مغزی گالوانیزه برزیل اتصالی است که وظیفه آن تبدیل اتصالات نر و ماده به یکدیگر می باشد.

کاربرد اتصالات دنده ای توپی برزیل tupy

اتصالات توپی برزیل به خاطر کیفیت بالا و امنیت بسیار بالا در شرایط و کارکردهای مختلف استفاده می شود.

مواردی از کاربرد اتصالات توپی در تجارت، صنعت و مصارف مسکونی تاسیسات آب شهری، تاسیسات ساختمان، سیستم های فاضلاب، خطوط انتقال گاز، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، لوله های هوای تحت فشار، نفت،گازوِئیل،الکل،پالایشگاه و… می باشد.

خرید محصولات توپی tupy برزیل

فروشگاه لوله و اتصالات پارسه با توجه به کیفیت و مرغوبیت محصولات توپی برزیل ، سال هاست که عرضه مستقیم این محصولات را در دستور کار خود قرار داده است ، شما عزیزان جهت خرید و مشاوره می توانید با شماره های ذیل در تماس باشید.

محصولات گالوانیزه توپی برزیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =