شیر آلات کیزایران

شیرآلات برنجی کیزایران از پرمصرف ترین و پرکاربردترین  تجهیزات و ساز و برگ ساختمان و صنعت است .

کارخانه تولیدی و صنعتی کیز ایران پیش درآمد تکاپو خویش را در قالب فرآوری شیرهای فلکه کشویی برنجی در سنه 1363 در مملکت آغاز کرد و با گذشت سنه های پیاپی و کسب تجربه و افزایش ادب و چیرگی های فنی لازم و کوشش های بی وقفه توانست به عنوان برترین تولید کننده شیرآلات تاسیساتی و ساختمانی شناخته شود.
شیرآلات برنجی کیز ایران شبیه  هر محصول دیگری مزایا و کاربردهای خاص خود را داراست که به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد .
در ابتدا پیش ازآنکه از محصولات و استعمال شیرآلات برنجی کیز ایران به طور کم به تفاوت شیرآلات برنجی کیز ایران با محصولات برنزی می پردازیم .

نمایندگی کیزایران

تفاوفت شیرآلات برنجی و شرآلات برنزی

شیر برنز و برنج به راحتی با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند. ظاهری همانند به هم دارند و برای بسیاری از کاربردهای مشابه مورد بهره‌گیری پیمان می گیرند. این مواد گرچه از بسیاری از ویژگی ها مثبت برخوردارند ، یکسان نیستند. بیش از یک تفاوت بین شیرهای برنجی و برنجی هستی دارد ، اما کل کسان این تفاوت ها ی آنها را نمی دانند. در حالی که هر دو مونث آلیاژهایی هستند که مقدار زیادی مس را در خود جای داده اند ، اما از نظر بها و خاصیت ها متفاوت هستند.

برنز چیست؟

شیر برنز در مقابل شیرهای برنجی گرد از آلیاژهای اصلی فلز است. با به کارگیری مس و قلع ، کارگران فلز نوعی از مواد آلیاژی تولید کردند که هم پایدار و هم قابل نرمش بود ، به این معنی که به راحتی امثال چیزی مانند آهن ترک نمی خورد. متمایز از مقادیر کاهش یافته سرب و بعضاً منگنز ، آلومینیوم یا نیکل ، برنز تغییر زیادی نکرده است. قطعات ساخته شده از این ماده تنها با ریختن مواد در قالب یا ماشینکاری شمش برنز از پیش ریخته شده قابل فرآوری هستند.

برنز حائز نمای بیرونی خشن و متخلخل با حفره های حقیر در سطح است. این به دلیل فرآیند ریخته گری است. با این حال ، آلیاژهای برنز با افزودنی های منتخب می توانند لاک را نگه دارند و ساینده نیستند. برنز دارای مزایای زیادی از آنگونه شکل پذیری بالا (مقاومت در برابر ترک خوردگی) ، پایداری در برابر خوردگی و خرج ناچیز است. برای شیرهای برنزی تنوع استعمال هستی دارد ، از آنگونه تسکین ایمنی ، مهار جهت جریان ، خاموش کردن جریان و موارد دیگر.

برنج چیست؟

تفاوت بین شیرهای برنزی و برنجی طبق ماده جدیدتری نسبت به برنز است. در درجه ابتدا مس و روی است ، اما زیاد گوناگون است. طیف مفصل ای از آلیاژهای برنج با ویژگان متفاوت هستی دارد. برنج وانگهی چکش خوار است و پیشه با آن آسان است. این مایه می شود که ریخته گری ، جعل ، اکسترود گرما یا کشش سرد انجام شود. برنج بسیار تغییر ناپذیر در برابر خوردگی است ، دقیقاً همانند برنز ، اما در معرض مقادیر بسیار کلر مستعد شکستن است.

مهمترین مزیت شیرآلات برنجی در مقایسه با برنز ، سطح زیاد اقلیت از سرب موجود در فلز است. این فرمایش مایه می شود که برنج در بیشتر موارد برای نوشیدن آب بی خطر باشد. یکی دیگر از موارد استفاده در شیرهای برنجی ، شیرهای قطع کننده در خطوط گاز طبیعی به انگیزه ناچیز بودن آن است. برنج ، تقریباً در هر مورد ، یک گذرگاه حل زیاد موثرتر از برنز است ، اما خرج آن زیاد اغلب است. اختلاف قیمت ممکن است برای بسیاری از مردم سخت ساز شود ، ولی نوعاً توجیه پذیر است.

کاربرد شیرآلات برنجی کیز ایران

شیرهای برنجی به خاطر استوار بالا و زیبایی ظاهری که نسبت به دیگر شیرهای فازی دارند استعمال زیادی در صنایع گوناگون دارند.که به شماری از آن ها اشاره می کنیم .

  • شیر سوزنی برنجی کیز ایران جهت تنظیم فشار سیال و قطع و وصل کردن جریان به کار میرود.
  • شیر صافی برنجی کیز ایران : جهت فیلتر کردن و پالایش سیالات در مسیر جریان سیال به کار میرود
  • شیر فلکه برنجی کشویی کیز ایران: جهت کنترل فشار جریان سیالات در مسیر به کار می رود.
  • شیر گازی کیز ایران : قطع و وصل جریان فشار گاز در مسیر گاز عبوری مورد مصرف قرار میگیرد
  • شیربرنجی پیسوار کیز ایران : جهت تنظیم وکنترل فشار جریان آب گرم و سرد به کار میرود که بیشتر برای زیر رو شویی وسینک وشیرهای توالت فرنگی استفاده میشود
  • شیربرنجی آتش نشانی کیز ایران : جهت استفاده در سیستم های آتشنشانی و سیستم های اتفا حریق قرار میگیرد

شیرآلات برنجی کیز ایران  مصارف ساختمانی، بازرگانی و صنعتی دارند . می توانیم از این گونه شیرآلات در تاسیسات پروژه های مسکونی، تهویه مطبوع، به کارگیری آن ها در صنعت گاز و پتروشیمی نیز بسیار رایج است. یکتا از مصارف شیر های برنجی  کیز ایران مصرف ساختمانی آن است که در حالت شیرهای لوکس وخاص و زیبا در دسترس مصرف کننده قرار میگیرد. نکته قابل ذکری که در ارتباط با ی این گونه شیر های هستی دارد این است که می توانند نسبت به سایر آلیاژها دمای بالایی را بردباری کرده از همین رو استعمال آن ها در صنایعی که کار با سیالات داغ استفاده میشود بیشتر کاربد دارد

خرید شیرآلات برنجی کیز ایران

فروشگاه لوله و اتصالات پارسه با بیش از ده ساله تجربه فعالیت در صنف لوله و اتصالات ، عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه شیرالات کیز ایران به سرتا سر کشور با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا می باشد .

شما می توانید برای خرید ومشاوره در رابطه با محصولات کیز ایران و دریافت آخرین لیست قیمت شیر فلکه کیز ایران با فروشگاه لوله و اتصالات پارسه در ارتباط باشید باشید .

محصولات کیز ایران – لیست قیمت شیرآلات برنجی کیز ایران

صافی Y کیزایران
صافی Y کیزایران
شیر یک طرفه فنری کیز ایران
شیر یک طرفه فنری کیزایران
شیر یک طرفه فنری کیز ایران
شیر فلکه کشویی کیزایران 
شیر فلکه کشویی کیزایران 
شیر فلکه کشویی کیزایران 
شیر پیسوار کیزایران
شیر پیسوار کیزایران
شیر فلکه سوزنی کیزایران
شیر فلکه سوزنی کیزایران
شیر یک طرفه فنری کیز ایران
شیر فلکه کشویی کیزایران 
شیر فلکه کشویی کیزایران 
شیر فلکه کشویی کیزایران 
شیر آتش نشانی کیزایران
شیر آتش نشانی کیزایران
شیر توپی کیزایران
شیر فلکه سوزنی کیزایران
شیر انشعاب کیزایران
شیر انشعاب کیزایران
شیر شبکه کیزایراندیگر مقالات ما ( خرید لوله پلی اتیلن)

برای خریدیا مشاوره اینجا کلیک کنید

شیر شبکه کیزایران
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من