محصولات

لوله کاروگیت

لوله کاروگیت

مزایا لوله کاروگیت

لوله کاروگیت و اتصالات دوجداره پلی‌اتیلن جهت مصارف تخلیه فاضلاب شامل زهکش و فاضلاب‌های صنعتی و خانگی می‌باشد

.البته از این نوع لوله‌ها و اتصالات کاروگیت می‌توان در اجرای پروژه های بزرگ فاضلاب شهری (اگو) بافت فاضلابهای ساختمانهای مسکونی نیز استفاده نمود .

لوله دوجداره کاروگیت و اتصالات کاروگیت پلی‌اتیلن

لوله دوجداره کاروگیت و اتصالات کاروگیت پلی‌اتیلن در اجرای پروژه‌های بزرگ فاضلاب شهری و صنعتی می‌تواند با توجه به ویژگی های بیشمار لوله و اتصالات پلی‌اتیلن ،از هزینه اجرای و سرعت در نصب واجرا و حمل ونقل چنین پروژه‌هائی را کاهش دهد.مزایا لوله و اتصالات پلی‌ا‌تیلن پارسه بشرح ذیل می باشد :

1. مقاومت بالا در برابر خوردگي وپوسیدگی
2.محدوده دمای کاری وسیع
3. انعطاف‌پذيري،امکان بارگيری و نصب آسان تر به دليل قابليت انعطاف پذیری بالای لوله‌های پلی اتیلن
4.اتصالات مناسب با آب‌بندی کامل
5.مقاومت جوش برابر و حتي بيشتر از لوله به دليل همگن بودن جوش و لوله
6.رفتار هیدرولیکی مناسب‌تر
7. مقاومت بالا در برابر سایش
8.وزن سبک و امکان جابجایی راحت‌تر
9.هزینه پائین انتقال و نصب 

لوله کاروگیت

بیشترین انتقال فاضلاب شهری توسط لوله های دفنی در زمین انجام می گیرد. لوله های کاروگیت بدلیل طراحی آنها دارای مقاومت حلقوی مناسب جهت فشار و بارهای وارده در زیر زمین با کمترین شیب و کمترین وزن ممکن که همین امر باعث کاهش قیمت لوله و در نتیجه هزینه کمتر، انتقال مایعات را بعهده دارند.

پلی اتیلن دارای با خاصیت های فوق و طول عمر بالا و تامین خواسته ها و نیازهای بشر در انتقال فاضلاب که کمترین آسیب دیدگی توسط گازها و اسیدهای فاضلابی را شامل میگردد را دارد.

تنوع در تولید این لوله ها با اتصالات مربوطه، بیشترین سهم در انتقال فاضلاب را در کشور بعهده دارد.

عموماً لوله های کاروگیت با اندازه قطر داخلی شناخته میشوند 

قیمت لوله کاروگیت

خرید لوله کاروگیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

لوله پلی اتیلن دو لایه که لایه رویی به صورت آکاردونی میباشد که جهت انتقال آب کشاورزی و فاضلاب و انواع سیالات استفاده میشود.

بله لوله های کاروگیت در دو فشار کاری 16 نیوتون و 32 نیوتون تولید میشود وبه همین خاطر از نظر وزن هم در یک سایز متفاوت هستند.

به دلیل اختلاف در فشار کاری و بعد هم به دلیل تک لایه بودن و دولایه بودن لوله کاروگیت و همچنین جنس مواد پلی اتیلن به کار رفته در تعیین قیمت نیز تاثیر گذار میباشد.

به دلیل پانزده سال تجربه در امر فروش لوله واتصالات و همچنین ارسال سریع بار و پاسخگو بودن میتواند مشاور مناسب در کنار شما عزیزان در امر خرید لوله میتواند باشد.

فروشگاه پارسه با انباری به متراژ هزار متر لوله از سایز 110 میلیمتر تا سایز 1200 میلیمتر به صورت محدود موجود دارد و توانایی تامین اجناس را در تهران دارا میباشد و خارج از ظرفیت انبار از درب کارخانه پاسخگوی شما عزیزان میباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دوازده =