گسترش پلاستیک

اتصالات پلی اتیلن گازی

امروزه استفاده از لوله و اتصالات پلی اتیلن در کارهای گاز کشی صنعتی و خانگی  متداول و ضروری میباشد.

مشخصات ظاهری و مواد اولیه لوله و اتصالات پلی اتیلن از یک طرف و گسترش روز افزون شبکه گاز رسانی در ایران استفاده از لوله پلی اتیلن گازی را به یک محصول اصلی و جدایی ناپذیر تبدیل کرده است. افزایش کاربرد پلیمرها در صنایع مختلف با سرعت چشم گیری در حال افزایش بوده و پلاستیک ها جایگزین ارزان ومناسبی برای فلزات و مواد کانی میباشد.
لوله ها تک لایه پلی اتیلن گاز رسانی با خطوط زرد رنگ بر روی لوله ها بر اساس استاندارد IN-1555 Dوبا تاییده اداره گاز تولید میشودو به خریداران عزیز عرضه میگردد. تحقیقات در صنعت گاز نشان میدهد که در اکثر کشور های توسعه یافته و درحال توسعه لوله های پلی اتیلن به صورت روز افزون به جای لوله های فلزی وفولادی سنگین در شبکه های گاز رسانی مورد استفاده قرار میگیرد و کشور ما ایران با توجه به در اختیار داشتن منابع عظیم گاز از این قاعده مستثنی نیست

 

قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن گازی

جهت دریافت اخرین قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن گازی میتوانید با واحد فروش فروشگاه پارسه تماس حاصل فرمایید.

خرید لوله پلی اتیلن گازی

شما به دو صورت میتوانید خرید فرمایید یکی اینکه به صورت اینترنتی از قسمت پشتیبانی درخواست خود را به واحد فروش تحویل نمایید وبعد از صدور پیش فاکتور نسبت به خرید اقدام نمایید ودیگر اینکه به صورت حضوری به آدرسی که در قسمت ارتباط با ما درج شده تشریف بیاورید و حضوری خرید نمایید.

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من