لوله و اتصالات یزدبسپار

گروه تولیدی یزدبسپار با هدف تولید لوله و اتصالات پلیمری، درسال هفتادو شش در شهرک صنعتی ولیعصر واقع در زارچ یزد به تاسیس گردید. گروه تولید یزدبسپار با اتکا به برنامه ریزی صحیح و استفاده از نیروی کار متخصص و استفاده از آخرین فن‌آوری های روز دنیا، تا به امروز توانسطه به تنوع محصولات خود را زیاد کندکه میتوان به محصولات پوش فیت پلی تک، پوش فیت نیک بسپار ، لوله سفید نیک بسپار سیستم آب آشامیدنی ،سیستم گرمایش کفی یزد پکس اشاره کرد. موسسان  این گروه صنعتی از ابتدای تاسیس کارخانه از دستگاه‌های مجهز به آخرین فن‌آوری روز دنیا و مواد اولیه منحصر به فرد استفاده می‌کنند. فروشگاه لوله و اتصالات پارسه مدت زیادی است که بواسطه ی کیفیت و مرغوبیت محصولات یزد بسپار، در عرضه مستقیم محصولات این برند فعال است.

شرکت یزد بسپار بیش از یکصد و پنجاه وهشت نوع لوله واتصالات پلی‌پروپیلن جهت آب آشامیدنی و بیش از یکصدو سی و یک نوع  لوله و اتصالات سه لایه فاضلابی با ترکیب خاص، کندسوزوکم صدا و بیش از یکصدو چهل ویک نوع لوله واتصالات پنج لایه تولید می کند که تمامی آنها براساس استاندارد DIN آلمان و استاندارد ملی ایران تولید می‌شود و از نظر کیفیت و ضریب اطمینان، قابلیت رقابت با محصولات خارجی را داراد

لوله و اتصالات یزدبسپار

مشخصات فنی لوله و اتصالات یزدبسپار

لوله و اتصالات یزدبسپار جهت استفاده آب شرب مصرف و آب  سرد و گرم تا دمای c﮿۷۰ سانتیگراد طراحی و تولیدشده است. لوله یزدبسپار که با مواد پروپیلن راندوم کوپلیمر تولید شده است،وزن مولکولی و ثابت حرارتی بالایی داشته و با معیار کیفی و استانداردهای اروپایی مطابقت دارد. لوله سفید یزدبسپار در سایزهای ۲۰الی ۹۰mm و در رده فشاری ۲۰barمطابق با استانداردهای داخلی inso6314-part 1,2-3(اتصالات لوله ) ، خارجی Din 8077-78به بازار مصرف ارائه می گردد.

از مشخصه های بارز لوله اتصالات یزدبسپار مقدار عبورنور بوده که این محصول را متمایز با محصولات مشابه دربازار کرده است.

عبور نور در این سیستم ۰/۲ % بوده که باعث عدم تشکیل جلبک در لوله شده و آب آشامیدنی بهداشتی را برای شما آماده می کند.

مزایای لوله یزدبسپار :

*لوله و اتصالات یزدبسپار رسوب نمی گیرد زنگ نمی زند نمی پوسد و آب آن کاملا بهداشتی است

*لوله واتصالات یزدبسپار انتقال حرارتی پایین نسبط به لوله های فلزی به میزان 10 تا 20 درصد کاهش پیدا میکند

*لوله و اتصالات یزدبسپار توان تحمل فشار در دمای مناسب تا 20 اتمسفر فشار و در دمای 95 درجه سانتیگراد تا 10 درجه فشار تحمل میکند

*لوله اتصالات یزد بسپار در لوله کشی تو کار محکم و مقام است ودر لوله کشی روکار زیباست

*لوله اتصالات یزد بسپار وزن سبک وحمل ونقل آسان نسبط به لوله های فلزی وسرعت نسب بسیار بالاتر است

خرید اینترنتی لوله یزدبسپار

جهت خرید اینترنتی لوله یزد بسپار و همچنین خرید حضوری و همچنین دریافت آخرین لیست قیمت محصولات با فروشگاه لوله و اتصالات پارسه تماس حاصل فرمایید.

خرید محصولات یزدبسپار

برای آگاهی از نحوه ی خرید محصولات یزدبسپار با بهترین قیمت به همراه تخفیف مناسب و ارسال در سریعترین زمان ممکن با فروشگاه لوله و اتصالات پارسه تماس بگیرید.

در این مقاله شما با تاریخچه و مشخصات لوله و اتصالات یزدبسپار آشنا میشوید
شما میتوانید بهترین انتخاب را در خرید لوله و اتصالات انجام دهید تا با کالای خود را با بهترین قیمت و بهتین جنس انجام دهید.

نمایندگی یزدبسپار در تهران

فروشگاه لوله و اتصالات پارسه با توجه به کیفیت و مرغوبیت محصولات یزدبسپار این مجموعه تولیدی را سال ها  نمایندگی رسمی فروش محصولات یزدبسپار را دارا است.

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من