لوله و اتصالات پنج لایه

سوپرپایپ

لوله سوپرپایپ ۲+

لوله و اتصالات سوپرپایپ

لوله‌ی پنج لایه سوپرپایپ +2 به روز ترین تولید شرکت سوپرپایپ در حوزه لوله و اتصالات پنج لایه میباشد که تا سایز ۳۲،که با رنگ نخودی مشخص شده است توسط شرکت سوپرپایپ وزیر نظرشرکت یوپونور آلمان طراحی وساخته میشود. ولوله واتصالات پنج لایه از سایز 40 تا 110 که با رنگ سفید نیز مشخص شده است از کشور آلمان وارد ایران می‌شود. به غیر از کیفیت بالا و دوام و عمر بالای سوپرپایپ، تفاوت زیادی درزمینه  طراحی و تولید در زمینه مواد اولیه به کار رفته در تولید این محصول، باعث بالا رفتن سطح کیفی و محبوب شدن آن برای مصرف کننده شده است. لوله واتصالات پنج لایه سوپر پایپ را میتوان در تمام نقاط تاسیسات ساختمانهای مسکونی و کارخانجات استفاده نمود. ببا استفاده از این سیستم یک پارچه میتوان تاسیسات را تا 100 سال بیمه و ضمانت کرد که بدون حتی کوچکترین ایراد و نقصی فعالیت خود را ادامه دهد. سوپرپایپ +۲، را با ۱۰ بار فشار کاری همراه با نود و پنج درجه سانتی‌گراد دما بدون هیچ مشکلی قابل استفاده است.

لوله سوپرپایپ

لوله پنج لایه سوپرپایپ

که آشنا ترین محصول از تولیدات این کارخانه لوله سازی به حساب می آید گونه جدیدی از لوله های پنج لایه هستند با به روز ترین تکنولوژی که محصولی از پلیمر وفلز است که معروف به PEX-AL-PEX هستند،این تکنولوژِی لوله های 5 لایه سوپرپایپ باعث شده تا محصولی با کیفیت وبا دوام به دست مصرف کننده برسد.به این شکل که باعث شده این لوله هم ماننید لوله های فلزی و هم مانند لوله های پلیمری عمل نماید بودن مشکلات وسختی های این لوله ها.من جمله مشکلات لوله های فلزی میتوان به خوردگی و رسوب گیر بودن این مشکلات اشاره نمود که باعث خسارت وصدمات مالی فراوانی به وجود می آورد. که همین امر باعث پایین آمدن عمر مفید ساختمان میشود و در مورد لوله های پلیمری میتوان گفت که تحمل دمای بالا و همچنین تحمل فشار بالا را ندارند دمای بالا در لوله های پلیمری باعث ول شدن و دفرمه شدن لوله میشود و فشار بالا باعث ترکیدن لوله میشود. درعملیات ساخت لوله و اتصالات سوپرپایپ، لایه های فلزی بین لایه های پلیمری توسط تکنولوژی پیشرفته به صورت دقیق چسب کاری میشوند و باهم تلفیق پیدا میکنند. و کیفیت روز افزون محصولات سوپرپایپ به خاطرتلفیق این لایه های فلزی و پلیمری توسط چسب می باشد.

لوله و اتصالات پنج لایه سوپرپایپ جدید ترین و به روز ترین  تکنولوژی در قسمت های تاسیسات ساختمان می باشد که در تمام نقاط تاسیسات قابل استفاده است. و به کار بردن نوآوری PEX-AL-PEX در ساخت محصولات این شرکت باعث ارتقا در آب آشامیدنی شده است ونصب آسان و سرعت بالا درنصب استفاده از این لوله و اتصالات باعث شده تا این محصول بسیار پر طرف دار در تاسیسات ساختمان باشد. برای محصولات این کارخانه میتوان طول عمری برابر با صد سال را تخمین زد . محصولات با دستگاه های هیدروستاتیک تحت آزمایش و نمونه برداری قرار گرفته اند و تحمل 10 اتمسفر فشار و 95 درجه سانتی گراد دما را میتوانند تحمل کنند.و یک سیستم کامل و بدون نقص را به ودور از تعمیرات پر هزینه وسخت تحویل می دهد.

لوله‌ی ۵ لایه‌ی سوپرپایپ +2

لوله پنج لایه سوپرپایپکه با تکنولوژی پلیمر پیشرفته PE-RT تیپ ۲ ساخته میشود. پلیمر PE-RT اولین پلیمری هست که فقط جهت ساخت لوله تولید شده است. استفاده از این پلیمر در تولید لوله‌های تلفیقی پنج لایه سوپرپایپ +2مزایای زیر را به دنبال دارد:
– تحمل فشار ودمایبالا در مدت زمان بیشتر
–  خمش و انعطاف‌پذیری بالا هنگام  نصب در محیط های سرد
– کمتر شدن افت فشار وعدم رسوب گرفتگی به به خاطر صاف بودن وصیقلی بودن سطح درون لوله
– امکان استفاده ازکد رنگ در اتصالات با تکنولوژی RTS

کد رنگ در اتصالات سوپر پایپ

سایز لوله‌های سوپرپایپ +۲ با یک خط رنگی در امتداد لوله تعیین شده است.سایز لوله 16 با رنگ نخودی،لوله سایز 20 هم با رنگ نارنجی،لوله سایز 25 هم با رنگ قهوه ای  و لوله سایز 32 هم با رنگ سبز مشخص شده است به این امکانات انتخاب و نقشه کشی را برای مجری آسان تر میکند، با توجه به وجود این کدها در روی اتصالات  سرعت لوله‌کشی را هم تا حد زیادی بالا می‌برد.

ساخت و تولید لوله و اتصالات سوپرپایپ که به وسیله تکنولوژی های خاص همراه شده باعث شده که این محصولات به صورت یکپارچه بوده و خصوصیات خاص و ویژه ای را داشته باشند .

ویژگی لوله و اتصالات سوپرپایپ

ویژگی های لوله های پنج لایه سوپرپایپ:

  • عدم زنگ زدگی و رسوب گیری وخوردگی ر برابر مواد شیمیایی و املاح آب.
  •     مانع نفوذ اکسیژن از سطح لوله به آب .
  •    راندمان کاری بالا تا دمای 95 درجه سانتیگراد و تحمل فشار آب تا 20 بار فشار.
  •     عدم کاهش فشار و جریان در لوله و اتصالات.
  •    عدم فرار دما و گرما از سطح لوله
  •     شکل و رنگ زیبا و شکیل
  •     ضریب انبساط طولی بسیار پایین که تقریبا معادل با لوله های مسی است.
  •     ضایعات هنگام مصرف بسیار کم که تقریبا نزدیک به صفر است
  •     سرعت عمل بالا و سهولت هنگام نصب و استفاده از این لوله و اتصالات باعث می شود که حدود 10 برابر در زمان صرفه جویی شود نسبت به استفاده از سایر لوله و اتصالات. استفاده از محصولات شرکت سوپرپایپ در هر سازه یا ساختمانی ارزش بنای شما را بالا می برد.

لوله های پنج لایه سوپرپایپ تحت لیسانس شرکت یوپونور آلمان تولید میشود میتوان گفت که بهترین نوع لوله و اتصالات 5 لایه موجود در صنعت ساختمان و تاسیسات میباشد. از این لوله ها میشود در صنایع و کارهای متفاوتی بسته به نوع نیاز استفاده کرد در صنعت و به ویژه تاسیسات ساختمان ها دارند از مهمترین کاربردهای لوله و اتصالات سوپرپایپ استفاده در سیستم های گرمایش کفی می باشد و همچنین استفاده در رایزر های ساختمانهای بلند مرتبه می باشد.

شرکت سوپرپایپ به خاطر محصولات مطمئن و خدمات متمایزی که نسبت به بقیه شرکت های تولیدی لوله واتصالات پنج لایه متفاوت است و به همین جهت سابقه بسیار درخشانی را از نظر میلیون ها متر لوله نصب شده در هزاران پروژه کوچک و بزرگ را برای خود فراهم نموده است.
شرکت یوپونور آلمان مخترع لوله های تلفیقی و سیستم گرمایش از کف بوده و در حال حاضر از شرکت های پیشرو در صنعت تاسیسات اروپا می باشد. شرکت سوپرپایپ همکاری کاملا نزدیکی با این شرکت اروپایی داشته و دانش فنی، تکنولوژی، مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات کنترل کیفیت خود را از این شرکت تامین میکند. به همین جهت هرگونه تغییر و بهبودی که در خط تولید آلمان ایجاد شود، بلافاصله در خط تولید ایران در شرکت سوپرپایپ اعمال می شود.

لوله و اتصالات پنج لایه سوپرپایپ

به روزترین و نوآورانه ترین تکنولوؤی شرکت سوپرپایپ که میتوان از ان در ساخت بهتر لوله و اتصالات 5 لایه استفاده می شود تکنولوژی 2+ می باشد. این لوله ها در سایز 16 سایز 20 سایز 25 و سایز 32 درداخل ایران اما تحت لیسانس شرکت یوپونورتوسط شرکت سوپرپایپ که هر سایز لوله و اتصالات دارای کد رنگی مربوط به خود تولید می شوند و از سایز 40 تا 110 لوله هایی هستند که  دارای رنگ سفید هستند که از خود کشور آلمان وارد میشوند.

لوله های پنج لایه سوپرپایپ 2+ از پلیمر پیشرفته و نوع خاص هست به نام  PE-RT ساخته می شوند از این پلیمر فقط برای تولید لوله استفاده میشود واین ماده باعث به و جود آمدن یکسری تفاوت و ویژگی های خاص در لوله های تلفیقی 5 لایه سوپرپایپ شده که در ادامه آنها را توضیح می دهیم . این سری از لوله های 5 لایه سوپرپایپ که طبق جدید ترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده به دلیل تفاوت های بنیادی در طراحی و مواد اولیه به کار رفته در تولید این محصول ارتقای چشم گیری نسبت به نسل قبلی خود داشته و استفاده از این لوله ها برای تمام قسمت های تاسیسات ساختمان مجاز است.

فروش کلیه محصولات شرکت سوپرپایپ اعم از لوله واتصالات پوش فیت سوپردرین و لوله اتصالات پنج لایه سوپرپایپ و لوازم گرمایش کف وبست های سوپر فیکس و پمپ هایWilo

شما عزیزان میتوانید با خرید از فروشگاه پارسه از خدماتی خدمات فنی- مهندسی شامل محاسبات و برآوردها و نقشه‌های اجرایی نقشه گرمایش کف به و همچنین نظارت بر نحوه اجرا به صورت رایگان و نصب و اجرا توسط مجری مجاز و تایید شده از طرف شرکت سوپرپایپ و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش نیز بهرمند شوید.

سیستم گرمایش کفی سوپر پایپ

رزش یک منزل، با میزان آسایشی که برای ساکنینش فراهم می کند نسبت مستقیم دارد. به این ترتیب برای استفاده از گرمایش کفی سوپرپایپ می توان به موارد زیر اشاره داشت.

گرمای مطبوع و یکنواخت با محصولات سوپرپایپ

احساس مطبوعی را که سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ فراهم می کند، تنها با تجربه قابل لمس است. تغییرات دما در گرمایش با رادیاتور بخاطر توزیع نامناسب حرارت بسیار زیاد است اما در سیستم گرمایش کفی، با موازنه چهار عامل اصلی راحتی، یعنی دمای محیط، گرمایش تابشی، جریان هوا و رطوبت نسبی- برای انسان احساس مطبوعی فراهم می شود

معماری راحت توسط سوپرپایپ

جانمایی رادیاتورها، بصورتی که ضمن استفاده از حداکثر فضا، به زیبایی طرح لطمه نخورد، از دغدغه های معماران در طراحی خانه های مدرن است. در سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ، سطح حرارتی زیر کف قرار دارد، بدین ترتیب ضمن استفاده از فضا، امکان طراحی با جلوه ها و ایده های نو فراهم می شود.

دیوارهای تمیز با گرمایش کف سوپرپایپ

سیاه شدن پرده ها و دیوارها از اثرات نامطلوبی است که همه با آن آشنا هستند. در سیستم گرمایش کفی لزومی به رنگ کردن و یا تمیز کردن دیوار و خود رادیاتور نیست. پرده ها تمیز می مانند و به دلیل حفظ رطوبت هوا و گرد و غبار کمتر، مبلمان و سایر اثاثیه منزل نیز دیرتر کثیف می شوند. نتیجه دردسر کمتر و آسایش بیشتر است.

فضای مفید بیشتر

ارزش فضای مفید در یک خانه امروزی بیشتر از هر زمان دیگری است و درست نیست که این فضا با وسایلی مثل رادیاتور اشغال شود. در سیستم گرمایش از کف سوپرپایپ.امکان بهره گیری حداکثر از فضای موجود فراهم شده و محدودیت رایج در تعیین محل اثاثیه ی منزل هم دیگر وجود ندارد.

ایمنی و بهداشت:

در سیستم گرمایش از کف سوپر پایپ هیچ سطح داغ و یا هیچ لبه تیزی وجود ندارد و ایمنی بیشتری برای کودکان وجود دارد. کف گرم و خشک مانع رشد و تکثیر قارچ ها و موجودات ریز میکروسکوپی که باعث بروز انواع بیماریهای پوستی و تنفسی هستند، می شود. اما رطوبت هوا به طور مطلوب حفظ شده، باعث شادابی و طراوت پوست می شود. میزان ذرات غبار نیز کاهش می یابد. بنابراین مشکلات بیماری هایی مانند آسم، سرفه های آلرژیک و بیماریهای مفصلی مانند رماتیسم به حداقل می رسد.

صرفه جویی در مصرف انرژی

سیستم گرمایش کفی سوپر پایپ به جای گرم کردن هوا، اجسام و ساکنین ساختمان را گرم می کند، بدلیل انرژی تابشی، دمای آب پایینتر، کاهش اتلاف حرارت و دلایل دیگر. مصرف انرژی در سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ بین 30 تا 50 درصد کمتر از سایر روش های گرمایش است

فروش ویژه لوله و اتصالات سوپرپایپ با تخفیف ویژه

خرید لوله و اتصالات سوپرپایپ

 فروشگاه لوله و اتصالات پارسه با توجه به کیفیت و مرغوبیت محصولات این مجموعه تولیدی را سال ها نمایندگی فروش محصولات سوپرپایپ را دارا است.

جهت خرید محصولات سوپرپایپ باه بهترین قیمت و درسریع ترین زمان ممکن و همچنین دریافت پیش فاکتور میتوانید صورت درخواستی خود را از طریق پیام رسان واتس اپ و یا تماس با کارشناسان برای ما ارسال نمایید تا فاکتور شما را درسریعترین زمان ممکن برای شما آماده تحویل نمایند.

اخرین لیست قیمت لوله واتصالات سوپرپایپ (جدید) SUPERPIPE

محصولات سوپرپایپ

لوله سوپرپایپ

لوله سوپرپایپ 16

لوله سوپرپایپ 20
لوله سوپرپایپ 25

لوله سوپرپایپ 32
لوله سوپرپایپ 40
لوله سوپرپایپ 50
لوله سوپرپایپ 63
لوله سوپرپایپ 75
لوله سوپرپایپ 90
لوله سوپرپایپ 110 

اتصالات سوپرپایپ

بوشن پرسی سوپرپایپ

بوشن پرسی سوپرپایپ جهت اتصال دو لوله سوپرپایپ هم سایز استفاده میشود.بسته بندی به صورت کارتن می باشد.جهت نصب از دستگاه پرس سوپرپایپ استفاده میشود که فقط مخصوص خود لوله واتصالات سوپرپایپ می باشد این دستگاه محصول کشور آلمان به نان یوپونور نام دارد به خاطر وجود حلقه رنگی یا تکنولوژی RTS نمیتوان از دستگاه های متفرقه جهت پرس استفاده نمود.

تبدیل پرسی سوپرپایپ

تبدیل پرسی سوپرپایپ را میتوان در جاهایی که نیاز به اینکه لوله را به سایز کوچکتر تبدیل کرد استفاده نمود.این اتصالات دارای کد رنگ هستند که به صورت حلقه های پلاستیکی روی اتصالات قرار میگرد وبعد از پرس اتصال از اتصال جدا میشود که نشان دهنده آن است که قطعه به در ستی پرس و نصب شده است.بسته بندی به صورت کارتنی میباشد.و از سایز 16 تا سایز 50 که آلمانی می باشد موجود می باشد.

چپقی پرسی سوپرپایپ

 زانو چپقی سوپرپایپ جهت اتصال لوله قطعه رزوهای مانند شیرآلات بهداشتی و اتصالات گالوانیزه قابل استفاده می باشد . جنسه تنه آبکاری شده با قلع میباشد دارای حلقه پرس استیل می باشد و همچنین حلقه RTS می باشد.جهت نصب نیاز به قیچی و دستگاه مخصوص پرس اتصالات سوپر میباشد و نیازی به کالیبره کردن یا کونیک کردن لوله نمیباشد .

رابط توپیچ سوپرپایپ

رابط روپیچ پرسی سوپرپایپ

رابط پرسی سوپر پایپ Max جهت اتصال لوله به اتصالات رزوه ای و تحت لیسانس شرکت یوپونور Uponor آلمان تولید میشود و شیرآلات گازی و شیرهای اهرمی استفاده میشود . در بدنه شیرآلات با روکش قلع کار شده است و دارای حلق پرسی استیل و همچنین دارای تکنولوژی RTS می باشد از ین تکنولوژی جهت اطمینان پس از پرس استفاده میشود که نشان میدهد حلقه به صورت صحیح پرس شده است یا خیر. بوشن پرسی به دلیل جنس خاص و آبکاری تا دمای 95 درجه سانتیگراد دما را تحمل میکند و دچار زنگدگی نمیشود وقابلیت استفاده در فن کویل ها و موتورخانه ها آزمایشگاها و بیمارستن ها قابل اجرا میباشد.
بوشن پرسی به صورت کارتن بسته بندی میشود و نسب به سایز تعداد موجود در جعب تغییر میکند.
رابط روپیچ پرسی سوپرپایپ نیاز به کونیک یا کالیبره کردن لوله ندارد لوله بعد از برش به آسانی داخل بوشن پرسی قرار میگیرد و اورینگهای موجو در بوشن پرسی لوله را آب بندی میکند.
بر روی اتصالات سوپرپایپ سه شیار کوچک وجود دار که به مجری یا لوله کش نشان میدهد که آیا لوله تا انتها رفته است بعد اقدام به پرس کند

فروشگاه پارسه نماینده شرکت پلی ران فروشنده “لوله و اتصالات سوپرپایپ” و همچنین لوله و اتصالات پوش فیت پلی ران می باشد.

شرکت سوپرپایپ پوش فیت را از سایز 16 میلیمتر تا سایز 110 میلیمتر تولید میکند.

کارخانه سوپرپایپ در شرق تهران در جزیره قشم واقع شده است.

شما میتوانید جهت خرید “سوپرپایپ” با دفتر فروش فروشگاه پارسه تماس حاصل فرمایید و بعد از تایید پیش فاکتور و تصفیه آن کالای مورد نظر برای شما ارسال میشود.

فروشگاه پارسه بالغ بر پانزده سال تجربه در امر فروش لوله و اتصالات و همچنین ضمانت کیفیت و قیمت کالای عرضه شده و همچنین پاسخگوی تمامی سوالات شما میباشد با دپوی بار با انبار یک هزار متری واقع در بازارآهن شاداباد قادر به تامین درخواست شما میباشد.

بله کلیه محصولات سوپرپایپ مانند پوشفیت سوپردرین،بست و ساپورت سوپرفیکس ، و پمپ های ویلو ، و لوله و اتصالات پنج لایه سوپرپایپ دارای 10 سال گارانتی بیمه ایران میباشد.

بله میشود به هرنقطه از ایران که مد نظر شما میباشد میتوانیم ارسال کنیم و کالا در محل خود تحویل بگیرید.

ارسال بار از زمان ثبت سفارش عمدتا در تهران همان روز ارسال میشود و برای شهرستان نسب به حجم بار در انبار و همچنین مسافت مقصد مورد نظر از نصف روز   تا 72 ساعت کاری زمان لازم است تا کالا به مقصد برسد.

بله شما میتوانید صورت و درخواست خود را ازطریق دکمه پشتیبانی موجود در سایت و همچنین شماره واتس آپ در قسمت ارتباط با ما به همکاران در قسمت فروش ارسال نمایید و بعد از تصفیه فاکتور با ارسال آدرس و شماره تماس کالا برای شما ارسال میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 1 =