تاریخچه کارخانه حافظ پلاستیک

 در زمانهای گذشته انتقال آب برای مصارف کشاورزی و آب شرب مصرفی امری بسیار دشوار و سخت بود که باعث هدر رفتن فراروان آب میشد چون به آب توسط جوی آب یا نهر جابجا می شد . اما درسالهای اخیرا تکنولوژی به کمک انسانها امده برای راحتی و صرفه جویی در این نعمت خدادی برای این منظور کارخانه حافظ پلاستیک توانست که لوله پلی اتیلن در سایزها وفشارهای کاری متفاوت تولید کند. این کارخانه یکی از کارخانه هایی بود که در کشور شروع به فعالیت در عرصه کرد.

کارخانه حافظ پلاستیک در سال 1366 شروع به تولید لوله های پلیمری کرد و مجوز خود را در سال 1374 از سازمان صنعت ومعدن دریافت کرد. با بالا رفتن کیفیت محصولات و رشد خوبی که این شرکت داشت در سال 1380 توانست استانداردهای بین المللی 2000 و ISO 9001 را دریافت کند.

تولیدات کارخانه حافظ پلاستیک


کارخانه حافظ پلاستیک تولیداتی فراوانی در زمینه ابیاری قطره ای و ابیاری تحت فشار لوله های پلی اتیلن دارد . به علاوه توانسته که لوله های مورد نیاز سازمان آب جهت تامین آب شرب شهر ها را تامین کند . در کارخانه حافظ پلاستیک این لوله و اتصالات در دو نوع لوله های با مواد اولیه پلی اتیلن PE100, PE 80 تولید می گردند و طیف وسیعی دارند.

حافظ پلاستیک

قیمت لوله پلی اتیلن حافظ

با توجه به سایز لوله ها و فشار کاری لوله ها که فشار 4 ، 6 ، 10 ، 16 و 25 اتمسفر و مواد اولیه که دارای دو نوع P80 ، P100 هستند میتواند قیمت لوله پلی اتیلن را تغییر دهد.

خرید لوله پلی اتیلن حافظ پلاستیک

 خرید هر نوع لوازم مستلزم داشتن آگاهی و اطلاعات راجب آن محصول می باشد کارشناسان فروش فروشگاه پارسه با دادن اطلاعات و راهنمایی شما عزیزان را کمک میکنند تا بتوانید انتخاب و خرید مناسب خود را انجام دهید .